Aztwi.com | Twitter Azərbaycan: Trendlər, mikrobloqqerlər, xəbərlər və.s. Twitter Azərbaycan - aktual mövzular, tanınmış istifadəçilər, reytinq, canlı yayım - aztwi

Adınızı bu cədvəldə tapın! Twitter istifadəçi adınız:

Azalan sıra ilə , Artan sıra ilə
# Adı (istifadəçi adı) İzləyici sayı İzlədiklərinin sayı FFF Tweetlər Qoşulma tarixi Son aktivlik
6901   Vusala Alibayli (alibayliv) 10320 6370 +395 1860 15.04.2009 340 gün öncə
6902   Emin Milli (eminmilli)  37457-1 13020 +36155 21390 10.04.2009 29 gün öncə
6903   Bulu Iraddim (bulu_iraddim) 590 1480 -89 130 10.04.2009 5 gün öncə
6904   AzadliqRadiosu (RadioAzadliq)  26253+1 8480 +25405 390120 08.04.2009 71 gün öncə
6905   Gabriëlla Quliyeva (Gabriella_World) 3620 1110 +251 111630 08.04.2009 18100 gün öncə
6906   Bahar Azeri (BaharSY) 4300 2580 +172 22420 23.03.2009 2216 gün öncə
6907   Adnan Hacızadə (adnanhajizada) 5359+3 365-1 +4994 9887+6 18.03.2009 dünən
6908   Musa Punhan (Punhan) 3336-2 3700 +2966 439940 16.03.2009 2 gün öncə
6909   Adnan Hajizada (FuserLimon)  8406-1 6610 +7745 66060 13.03.2009 11 gün öncə
6910   Elvin Şiriyev (elvinsh) 3060 00 +306 2270 10.03.2009 2692 gün öncə
6911   Nesimi Qarazade (neska9) 1570 1750 -18 26390 08.03.2009 308 gün öncə
6912   Shabi (Peaceweet) 45660 9540 +3612 71550 04.03.2009 4 gün öncə
6913   Mammad Emin (muzaffarlii) 6170 753-1 -136 56510 03.03.2009 23 gün öncə
6914   Khanim Javadova (khanim) 5254-2 22250 +3029 95070 11.02.2009 37 gün öncə
6915   Stanislav Asgarov (askerovs) 2890 2660 +23 18350 02.02.2009 5 gün öncə
6916   ilkin mammadov (ilkinmamedov) 525-1 367-1 +158 53250 25.01.2009 7 gün öncə
6917   Said Hasanov (macriti) 2240 1960 +28 5520 31.12.2008 960 gün öncə
6918   Fərid Zeynalov (stomatoloq) 58840 496-1 +5388 20640 28.12.2008 7 gün öncə
6919   Huseyn Ismayilov (hismayilov) 8850 15870 -702 22600 23.12.2008 6 gün öncə
6920   Husu (Husu) 800 1240 -44 1960 17.12.2008 59 gün öncə
6921   Solmaz Sharif (SolmazSharif) 1380+1 1013+1 +367 31290 11.12.2008 4 gün öncə
6922   BBC News Azərbaycanca (bbcazeri)  148093-1 19510 +146142 48339+6 09.12.2008 dünən
6923   Shahvalad Chobanoglu (sh_chobanoglu) 12450 1720 +1073 2230 30.11.2008 2110 gün öncə
6924   Azerson@South (Azerson) 1620 23230 -2161 112070 30.11.2008 18100 gün öncə
6925   Fidan (Fkarimli) 4110 3420 +69 16860 19.11.2008 231 gün öncə
6926   Razi Nurullayev (RaziNurullayev) 32404-4 500 +32354 90540 09.11.2008 5 gün öncə
6927   Farhad Safarov (seferov) 17110 3820 +1329 25840 09.11.2008 139 gün öncə
6928   Ilgar Mirza (ilgarmirza) 2840-1 4780 +2362 22460 24.09.2008 106 gün öncə
6929   Rashad Aliyev (alievinfo)  3100+1 515+2 +2585 8290+3 19.09.2008 dünən
6930   Efgan Nifti (enifti) 17700 9970 +773 5002+2 05.09.2008 2 gün öncə
6931   Parviz Hajiyev (haciyev) 20900 4700 +1620 7318+1 06.08.2008 2 gün öncə
6932   Sultan (Sultan124) 550 2630 -208 3630 21.07.2008 18100 gün öncə
6933   Odin sizi qorusun (dr_eminov) 4420 10420 -600 00 07.06.2008 18100 gün öncə
6934   Rahid Alekberli (ralekberli) 4650 15470 -1082 9640 06.06.2008 18100 gün öncə
6935   AzeriFire (AzeriFire) 5610 1580 +403 89370 22.05.2008 74 gün öncə
6936   Alexander (dartheclipse) 3860 4120 -26 83430 03.05.2008 35 gün öncə
6937   Farid Z. (sehrbaz) 28100 480-1 +2330 13111+1 01.04.2008 2 gün öncə
6938   Azerbaycan (Az_15476889734) 27020 3040+1 -338 300 29.03.2008 1341 gün öncə
6939   punkito 🦇 (punkito) 17680 4190 +1349 424200 24.04.2007 4 gün öncə

CƏMİ: 6939 istifadəçi

<<    <