Aztwi.com | Twitter Azərbaycan: Trendlər, mikrobloqqerlər, xəbərlər və.s. Twitter Azərbaycan - aktual mövzular, tanınmış istifadəçilər, reytinq, canlı yayım - aztwi

Adınızı bu cədvəldə tapın! Twitter istifadəçi adınız:

Azalan sıra ilə , Artan sıra ilə
# Adı (istifadəçi adı) İzləyici sayı İzlədiklərinin sayı FFF Tweetlər Qoşulma tarixi Son aktivlik
1   punkito 🦇 (punkito) 17680 4190 +1349 42419+1 24.04.2007 2 gün öncə
2   Azerbaycan (Az_15476889734) 27030 30400 -337 300 29.03.2008 1338 gün öncə
3   Farid Z. (sehrbaz) 2811+1 482+1 +2329 131030 01.04.2008 2 gün öncə
4   Alexander (dartheclipse) 3860 4120 -26 83430 03.05.2008 32 gün öncə
5   AzeriFire (AzeriFire) 5610 1580 +403 89370 22.05.2008 71 gün öncə
6   Rahid Alekberli (ralekberli) 4650 15460 -1081 9640 06.06.2008 18097 gün öncə
7   Odin sizi qorusun (dr_eminov) 4420 10420 -600 00 07.06.2008 18097 gün öncə
8   Sultan (Sultan124) 550 2630 -208 3630 21.07.2008 18097 gün öncə
9   Parviz Hajiyev (haciyev) 2090-1 468-1 +1622 73170 06.08.2008 4 gün öncə
10   Efgan Nifti (enifti) 1769-1 9940 +775 5000+1 05.09.2008 dünən
11   Rashad Aliyev (alievinfo)  3098-1 5120 +2586 8279+1 19.09.2008 dünən
12   Ilgar Mirza (ilgarmirza) 28420 4780 +2364 22460 24.09.2008 103 gün öncə
13   Razi Nurullayev (RaziNurullayev) 32417-7 500 +32367 90540 09.11.2008 2 gün öncə
14   Farhad Safarov (seferov) 1711-1 381+1 +1330 25840 09.11.2008 136 gün öncə
15   Fidan (Fkarimli) 4110 3420 +69 16860 19.11.2008 228 gün öncə
16   Shahvalad Chobanoglu (sh_chobanoglu) 12440 1720 +1072 2230 30.11.2008 2107 gün öncə
17   Azerson@South (Azerson) 1620 2322-1 -2160 112070 30.11.2008 18097 gün öncə
18   BBC News Azərbaycanca (bbcazeri)  148099-3 19510 +146148 48311+14 09.12.2008 2 gün öncə
19   Solmaz Sharif (SolmazSharif) 1378+2 10130 +365 3127+6 11.12.2008 2 gün öncə
20   Husu (Husu) 800 1240 -44 1960 17.12.2008 56 gün öncə
21   Huseyn Ismayilov (hismayilov) 8840 15860 -702 22600 23.12.2008 3 gün öncə
22   Fərid Zeynalov (stomatoloq) 58850 4980 +5387 20640 28.12.2008 4 gün öncə
23   Said Hasanov (macriti) 2240 1960 +28 5520 31.12.2008 957 gün öncə
24   ilkin mammadov (ilkinmamedov) 5260 3680 +158 53250 25.01.2009 4 gün öncə
25   Stanislav Asgarov (askerovs) 2890 2660 +23 1835+1 02.02.2009 2 gün öncə
26   Khanim Javadova (khanim) 5253-1 2223-1 +3030 95080 11.02.2009 34 gün öncə
27   Mammad Emin (muzaffarlii) 6160 753+2 -137 56510 03.03.2009 20 gün öncə
28   Shabi (Peaceweet) 45650 954-1 +3611 7154+1 04.03.2009 dünən
29   Nesimi Qarazade (neska9) 1570 176+1 -19 26390 08.03.2009 305 gün öncə
30   Elvin Şiriyev (elvinsh) 3060 00 +306 2270 10.03.2009 2689 gün öncə
31   Adnan Hajizada (FuserLimon)  8408+1 6610 +7747 66070 13.03.2009 8 gün öncə
32   Musa Punhan (Punhan) 3339-3 369-3 +2970 439900 16.03.2009 4 gün öncə
33   Adnan Hacızadə (adnanhajizada) 5352+4 3660 +4986 9872+13 18.03.2009 dünən
34   Bahar Azeri (BaharSY) 4300 2580 +172 22420 23.03.2009 2213 gün öncə
35   AzadliqRadiosu (RadioAzadliq)  26254-7 8480 +25406 390120 08.04.2009 68 gün öncə
36   Gabriëlla Quliyeva (Gabriella_World) 3620 1110 +251 111630 08.04.2009 18097 gün öncə
37   Emin Milli (eminmilli)  37463-1 13020 +36161 21390 10.04.2009 26 gün öncə
38   Bulu Iraddim (bulu_iraddim) 590 1480 -89 13+1 10.04.2009 2 gün öncə
39   Vusala Alibayli (alibayliv) 10320 6370 +395 1860 15.04.2009 337 gün öncə
40   Kamil Hamidov (kamilhamidov) 5190 801-1 -282 25190 16.04.2009 99 gün öncə
41   galibguluyev (galibgulu) 1840 3690 -185 73810 19.04.2009 58 gün öncə
42   QWE (qwe_az) 2280 1320 +96 8980 19.04.2009 2332 gün öncə
43   Azar Mammadov (AzarMammadov) 1770 7330 -556 7670 20.04.2009 20 gün öncə
44   HRahim (HRahim) 880 2700 -182 620 22.04.2009 966 gün öncə
45   Konul Agayeva (KonulSN) 7890 236+1 +553 16600 22.04.2009 405 gün öncə
46   Anar (anarshah61) 307-2 2097-1 -1790 18790 23.04.2009 6 gün öncə
47   Mejid Merjanlı (mejidli) 5134+1 1550-1 +3584 8882+4 24.04.2009 2 gün öncə
48   Rəşad Bayramov (rashadb81) 11910 770 +1114 71700 26.04.2009 17 gün öncə
49   Ahmed Mukhtar (Foto_Qraf) 10070 6330 +374 10120 02.05.2009 57 gün öncə
50   urfan (ur_fan) 11800 1010 +1079 54430 03.05.2009 7 gün öncə

CƏMİ: 6943 istifadəçi

>    >>