Aztwi.com | Twitter Azərbaycan: Trendlər, mikrobloqqerlər, xəbərlər və.s. Twitter Azərbaycan - aktual mövzular, tanınmış istifadəçilər, reytinq, canlı yayım - aztwi

Adınızı bu cədvəldə tapın! Twitter istifadəçi adınız:

Azalan sıra ilə , Artan sıra ilə
# Adı (istifadəçi adı) İzləyici sayı İzlədiklərinin sayı FFF Tweetlər Qoşulma tarixi Son aktivlik
1   punkito 🦇 (punkito) 1769-1 414+1 +1355 42548+1 24.04.2007 dünən
2   Azerbaycan (Az_15476889734) 26920 30290 -337 300 29.03.2008 1427 gün öncə
3   Farid Z. (sehrbaz) 2806+2 485+2 +2321 13317+1 01.04.2008 2 gün öncə
4   Alexander (dartheclipse) 3860 4070 -21 83430 03.05.2008 121 gün öncə
5   AzeriFire (AzeriFire) 5590 1580 +401 89370 22.05.2008 160 gün öncə
6   Rahid Alekberli (ralekberli) 4710 15520 -1081 977+1 06.06.2008 2 gün öncə
7   Odin sizi qorusun (dr_eminov) 4390 10380 -599 00 07.06.2008 18186 gün öncə
8   Sultan (Sultan124) 550 2630 -208 3630 21.07.2008 18186 gün öncə
9   Parviz Hajiyev (haciyev) 20960 488+1 +1608 73530 06.08.2008 7 gün öncə
10   Efgan Nifti (enifti) 1780-1 9900 +790 5053+1 05.09.2008 2 gün öncə
11   Rashad Aliyev (alievinfo)  31120 5570 +2555 8404+3 19.09.2008 dünən
12   Ilgar Mirza (ilgarmirza) 28350 4780 +2357 22480 24.09.2008 7 gün öncə
13   Farhad Safarov (seferov) 17080 3800 +1328 25850 09.11.2008 49 gün öncə
14   Razi Nurullayev (RaziNurullayev) 32035-2 500 +31985 90700 09.11.2008 25 gün öncə
15   Fidan (Fkarimli) 412+1 3410 +71 16950 19.11.2008 12 gün öncə
16   Shahvalad Chobanoglu (sh_chobanoglu) 12480 1720 +1076 2230 30.11.2008 2196 gün öncə
17   Azerson@South (Azerson) 1610 23140 -2153 112080 30.11.2008 18186 gün öncə
18   BBC News Azərbaycanca (bbcazeri)  148554+7 19440 +146610 49333+12 09.12.2008 dünən
19   Solmaz Sharif (SolmazSharif) 1382-1 10490 +333 32400 11.12.2008 3 gün öncə
20   Husu (Husu) 810 1340 -53 1980 17.12.2008 32 gün öncə
21   Huseyn Ismayilov (hismayilov) 8820 1584-1 -702 22610 23.12.2008 8 gün öncə
22   Fərid Zeynalov (stomatoloq) 5874-1 4980 +5376 20650 28.12.2008 33 gün öncə
23   Said Hasanov (macriti) 2220 1960 +26 5520 31.12.2008 1046 gün öncə
24   ilkin mammadov (ilkinmamedov) 522+1 367+1 +155 5328-1 25.01.2009 20 gün öncə
25   Stanislav Asgarov (askerovs) 2870 2680 +19 18350 02.02.2009 91 gün öncə
26   Khanim Javadova (khanim) 52640 2216-1 +3048 95110 11.02.2009 17 gün öncə
27   Mammad Emin (muzaffarlii) 615-1 7990 -184 56420 03.03.2009 12 gün öncə
28   Shabi (Peaceweet) 4532-2 949-1 +3583 7175+1 04.03.2009 dünən
29   Nesimi Qarazade (neska9) 1540 1790 -25 26420 08.03.2009 44 gün öncə
30   Elvin Şiriyev (elvinsh) 3030 00 +303 2270 10.03.2009 2778 gün öncə
31   Adnan Hajizada (FuserLimon)  8448+2 6610 +7787 6645+1 13.03.2009 dünən
32   Musa Punhan (Punhan) 3363+1 376-1 +2987 44168+1 16.03.2009 2 gün öncə
33   Adnan Hacızadə (adnanhajizada) 5437+5 368-1 +5069 10643+1 18.03.2009 2 gün öncə
34   Bahar Azeri (BaharSY) 4260 2560 +170 22420 23.03.2009 2302 gün öncə
35   Gabriëlla Quliyeva (Gabriella_World) 3590 1100 +249 111630 08.04.2009 18186 gün öncə
36   AzadliqRadiosu (RadioAzadliq)  26275+4 840-1 +25435 390110 08.04.2009 157 gün öncə
37   Bulu Iraddim (bulu_iraddim) 590 1470 -88 220 10.04.2009 3 gün öncə
38   Emin Milli (eminmilli)  37479+7 13050 +36174 2141+1 10.04.2009 2 gün öncə
39   Vusala Alibayli (alibayliv) 10260 6360 +390 1860 15.04.2009 426 gün öncə
40   Kamil Hamidov (kamilhamidov) 5150 8010 -286 25190 16.04.2009 188 gün öncə
41   QWE (qwe_az) 2220 1320 +90 8980 19.04.2009 2421 gün öncə
42   galibguluyev (galibgulu) 1830 3690 -186 73810 19.04.2009 147 gün öncə
43   Azar Mammadov (AzarMammadov) 1750 7420 -567 7680 20.04.2009 18 gün öncə
44   Konul Agayeva (KonulSN) 7850 2330 +552 16600 22.04.2009 494 gün öncə
45   HRahim (HRahim) 870 269-1 -182 620 22.04.2009 1055 gün öncə
46   Anar (anarshah61) 313+1 2140+2 -1827 1918-5 23.04.2009 3 gün öncə
47   Mejid Merjanlı (mejidli) 5098-1 1558+1 +3540 9053+8 24.04.2009 2 gün öncə
48   Rəşad Bayramov (rashadb81) 11900 780 +1112 71740 26.04.2009 11 gün öncə
49   Ahmed Mukhtar (Foto_Qraf) 10070 6290 +378 10120 02.05.2009 146 gün öncə
50   urfan (ur_fan) 11800 1000 +1080 54710 03.05.2009 5 gün öncə

CƏMİ: 6918 istifadəçi

>    >>